Georgo2010

Jak mohu opět aktivovat na tel. s Androidem 2.3 ukončení hovoru tlačítkem power?

V menu Nastavení/Usnadnění se zobrazuje hláška o stažení aplikace TalkBack z Google Store (Marketu).
Doplňuji:
Tak přátelé, po nezbytném nainstalování TalkBack se v menu Nastavení/Usnadnění aktivují položky, mj. volba pro ukončování hovoru tlačítkem POWER 🙂

Odpovědi
bla ,bla

ahoj a co mas za telefon