Fiona

Jak mohu oduvodnit odlozeni soudniho procesu svereni ditete do pece kdyz potrebuji ,aby byl posunut o mesic ?

Rodinne pravo

Nejlepší odpověď
anonym

Nejednodušší by bylo uvést pravý důvod a soud posoudí, zda je je odročení důvodné. Pokud neuvádíš o jaký důvod se jedná, těžko radit.
Jinak je-li to součást rozvodového řízení, máš přece svého právního zástupce, jenž by ti šmahem poradil.
Já, když jsem míval trable s kompletací nějakých důkazů, tak jsme prostě šoupli do podatelny písemnou omluvu, že právnímu zástupci koliduje termín stání s návštěvou jeho klienta v nápravném zařízení mimo Prahu a bylo po vťákách.
Pak nám jen napsali nový termín, obvykle tak po měsíci, aby byla dodržena lhůta písemného obeslání zúčastněných stran.
P.S. Byť jsi tu 1. den, věz, že tyto dotazy spadají do sekce Právo a zákony, rubrika Manželství, rozvod.

Další odpovědi
anonym

Soud jedná především v zájmu dítěte nebo dětí a může nařídit tzv.předběžné opatření.Nevím jaké důvody soud uzná za oprávněné,ale pokud je už nařízené soudní řízení za předpokládané účasti všech obeslaných,bude těžké změnit daný termín.Také může nastat situace,kdy soud rozhodne bez vaší účasti.Můžete být pouze omluvena. Poraďte se s právníkem,který se zabývá rodinným právem…:D