Keis77

Jak mohu odpovědět tomu, kdo odpověděl na moji otázku?.:)na této stránce…

Nejlepší odpověď
Anuket

Najedeš na jeho profil a pokud ho nemá zablokovaný pro ostatní (privátní) máš tam políčko „Poslat zprávu“.

Další odpovědi
Lucijej

Tazatel může reagovat pouze doplněním otázky. Když doplnění směřuješ konkrétnímu člověku, tak na začátek napi jeho nick.

zjentek

na této stránce? ..v diskuzi ,) diskuze-příspěvek-přidat názor
Doplňuji:
zkus si to , nechal jsem ti tam 1příspěvek

www

Můžeš ho kontaktovat vnitřní poštou, více viz dole „Nápověda“

zjentek

tady můžeš odpovědět ..jak se máš?