Vojta Fidra

Jak mohu odeslat dotaz e-mailem do TV Relax bez telefonního čísla?

TV Relax

Nejlepší odpověď
marci1

e-mail: info@pohodamedia.cz
https://televi­zerelax.cz/kon­takt/

Další odpovědi
nyjono

K napsání dotazu e-mailem neotřebuješ telefonní číslo

info@pohodamedia.cz

Edison

Nejspíš e-mailem. Na co telefonní číslo?

Drap

Napíšeš na mailovou adresu. Telefonní číslo i mail snadno najdeš na netu.

JájsemRaibek

Asi tam mají na to tabulku na položení dotazu a ta vyžaduje vyplnění jak emailu tak tel. čísla.
A jak to udělat?
Jednoduše. Napiš tam telefonní číslo třeba 603 125225 a je to.

Edison

JájsemRaibek: Díval ses tam? Asi ne, viď. Bys takovej blábol nenapsal.

Edison

Drape, ptá se JAK. Ne na na adresu. To asi má, neasi… 😉 😁

Edison

Pokud potřebuješ položit otázku jinak, tak uprav tu současnou a nepokládej další!!

Edison

Vojtíšku, kolikpak Ti je? Ptám se, abych mohl případně poskytnout nápovědu lépe odpovídající věku, protože tahle otázka vypadá tak na třetí třídu ZŠ.