MacChill

Jak mohu navrhnout změnu nebo nápad k této stránce?

Jde o to, že bych uvítal kdyby bylo z výpisu otázek jasné jestli je u otázky aktivní diskuze. Jako když na otázku odpoví expert kategorie a u otázky se objeví korunka
Doplňuji:
Nemyslel jsem aktivní diskuze, ale spíše diskuze s příspěvky dost bych to uvítal

Nejlepší odpověď
hanulka11

pokud myslíš změny na odpovědích …tak ty nejspíše adresuj přímo na
e-mail: info@odpovedi.cz
jinak každá diskuze je aktivní, záleží však kdo si přečte otázku …však uvidíš jakých se ti dostane odpovědí

Další odpovědi
terry

Změnu nebo nápad k této stránce určitě na mail: info@odpovedi.cz

annas

Již několikrát se zde tento problém řešil, lze najít v modré liště.

anonym

Ač to tu bylo nesčetněkrát řečeno, pro tebe i ostatní nové – ve svém profilu si otevřeš „Moje diskuze“ a tam se ti zobrazuje přehled všech diskuzí, do nichž jsi přispěl. Stačí projít a rázem vidíš, co a kde přibylo.
P.S. Profilace Odpovědí probíhala už cca 2 roky, kdy se aktualizovaly funkce dle připomínek zakládajících uživatelů i provozních poznatků. Rádobynovátorů tu bylo už požehnaně.