partep12345

Jak mohu na svou stránku na WebGarden přidat HTML kód (např. hodiny) ?

Doplňuji:
nebo je to teda spíš GIF ?

Odpovědi
huxa

Nevím, jestli to umožňuje také webgarden, ovšem když jsem měl svůj free hosting, mohl jsem si přepnout mezi normálním editorem a zadáváním HTML kódu, tudíž být tebou bych si zde přepnul na zadávání HTML kódu a sem to vložil, ovšem určitě ti to bude dělat velké problémy, neboť nejspíše nerozumíš tomu, co dané HTML říká a co to bude dělat.