weronika

Jak mohu na koně připevnit deku(pod sedlovou) aniž bych použila sedlo?

Chci jezdit pomocí PNH ale nenapadá mě způsob, jak bych mohla pevně (utáhnout) připevnit deku na koně… Nemám to štěstí abych měla „dekové sedlo“ či jak se to nazývá… Jeden způsob jsem zkoušela ale neosvědčilo se mi to…
Nevíte jak na to?
Doplňuji:
Díkyy, zkusím ještě něco vymyslet… bohužel to nejsou moji koníci a na spešl podbřišáky nemám…
Ale děkuji… Majitelé mají zásobu náhradních dílů tak možná něco najdu 😁

Nejlepší odpověď
Bahroona

Madla nebo existujou spešl podbřisáky.
http://www.equ­iservis.cz/VY­BAVENI-PRO-KONE/OBRISNIKY-NA-DEKY/
Doplňuji:
My tim upevňovali i dečky na ježdění, aby nesklouzly.

Další odpovědi
Drap

Musela by mít popruhy na připnutí pod břicho, ale nijak pořádně ji tam stejně nepřipevníš.
Doplňuji:
Elastické kurty, jsou na přichycení deky na zateplení, ale ne na ježdění