Nine

Jak mohu jít pracovat do školy?

Jak se mohu dostat na vysokou pedagogickou školu? Co vše k tomu potřebuji? Jak se mohu dostat jako vyučující na 1. nebo 2. stupeň? Poradíte?

Odpovědi
Lencis

Váš dotaz mě trochu mate?! Chcete pracovat jako pedagog na vysoké škole nebo tam studovat?

Každopádně pedagog byť na 1. či 2. stupni základní školy by měl mít znalosti na to, aby věděl, že pokud chci studovat vysokou školu musím na ní udělat příslušné zkoušky. A pokud chci někde pracovat, musím mít patřičné vzdělání a po té o práci zažádat. A to buď osobně a nebo písemnou formou v podobě žádosti s připojeným profesním životopisem.

Attack-design

pokud chcete pracpovat na VŠ musíte mít vysokoškolské vzdělání, pokud na základce stačí SŠ

Dandi

Pokud jsem dotaz správně pochopil, tak chcete učit na základní škole. Pokud máte střední školu ukončenou maturitou, tak můžete podat přihlášku na VŠ a jít studovat. Můžete studovat jak učitelství pro základní školu, tak pro střední.