ReHu

Jak mohu FormatFactory přenést z NTB do PC? Mohu ho nějak (jak?) dostat na flash a pak do PC?

Doplňuji:
Kdyby mi šel na PC internet, tak si ho stáhnu. Ale protože mi tam nejde, potřebuju ho nějak dostat na PC bez internetu.

Odpovědi
Hlada

Nainstalovaný progam na jiný počítač nepřevedeš. Format Factory je zdarma ke stažení na mnoha stránkách. Není proto problém si ho stáhnout do PC a nainstalovat.
Doplňuji:
V průběhu stahování se objeví tabulka s tlačítky Spusti a Uložit. Volbou Uložit je možné stáhnout instalační soubor FFsetupXXX.exe, ten uložit na flash disk a pak ho spustit v PC.

anonym

To nejde,jelikož je to instalační program a ne portable,nepře­nosný.

NikkiHeat

Já teda nejsem nějaký PC inženýr ale myslím, že jsem to zkoušel a šlo to. Otevři průzkumníka – programy – a celou složku s programem nakopíruj na flashku a pak jej překopíruj do NTB – najeď na exe soubor a mělo by to fungovat neboť všechny potřebné parametry přeneseš společně a tudíž si je zavaděč najde.......