Jak mohu dívce říct že ji miluji ???

Nevím jak mohu dívce říct že ji miluji. Prosím poraďte mi !!!
Doplňuji:
Prosím o normální odpovědi a ne třeba česky atd. Děkuji

Nejlepší odpověď
redy

Týý brďo co furt chcete radit v takovejch věcech,až to budeš cejtit tak to řekneš bez napovídání.
Třeba česky zkus to :)

Další odpovědi
mosoj

Můžeš i česky.

bolak

doporučuju starou českou metodu pro stydlíny „ahoj, nechceš koblihu?“

badisko

no nejlepe usty ...... tyhle otazky mne fakt bavi…:D..

petra15

Prijde na to,jestli ustne nebo pisemne. Pri psanem sdeleni by si mohla tu cizi rec „nagooglovat“,takze bych rekla,ze by to byl lepsi napad…

Rabi7

ja preferuji latinu : Te Ammo
Doplňuji:
Te Amo

lukas.zmizik

"Irenko,… já ťa mám rád aji bez peněz… "

MK44

No, jak? Nejprve si rozmyslíme, zda je nutné, chytré, vhodné jí to říkat. Zda má smysl, aby o tom věděla. No a potom nezbyde než otevřít pusu – bez toho se kupodivu dost blbě mluví. No a – pro všechny případy – pokud dotyčná dáma nemá vůbec ponětí, jak hluboké city k ní chováš, začal bych s dostatečným předstihem třeba u těch koblih, jak navrhuje kolega Bolák.