Amanda40

jak mohu blokovat cislo meho byvaleho manzela

Nejlepší odpověď
HOLAS

přímo v mobilu (některé měly blokování čísla přímo v sobě, popř nějaká appka)
Doplňuji:
Blokovat u operátora nelze bez soudního příkazu (kdysi jsme to na firmě řešili se zákaznicí, že si taky chtěla bývalýho zablokovat, kde ji řekli, že nemohou blokovat číslo ikdyby chtěli, dokud jim to nenakáže soud) . ale to bylo před půl rokem, ale nemyslím si, že by se to změnilo

Další odpovědi
anonym

Hele, Amando – je úplně fuk, jestli chceš blokovat bývalého manžela nebo milence nebo tchýni nebo kýhočerta!!!
Ale typ telefonu (a případně) operátora bys sdělit měla – jinak ti těžko kdo poradí…
😁

anonym

Zavolej svému operátoru na zablokování čísla. Pokud máš chytrý mobil, jsou prográmky na blokování čísel i SMS.

ptáč

Použít vyzvánění pro takové tel číslo ticho – prázdný zvuk. Nahrát vteřinu ticha a použít.. Ale když trucovat, tak pořádně; vymyslet najít zrušené – neexistující tel číslo, vložit do voleb přesměrování a když zavolá, tak přesměrovat. Operátor mu sdělí že litujeme, ale volané číslo neexistuje. 🙂

anonym

Je blbost co píše Holas,tvůj operátor ti zablokuje jakékoliv číslo,pokud si ho nepřeješ přijímat a to i bez souhlasu býv,manžela.
Není v tom žádný probém,
Jugar