orestez

Jak mohou řidiči při honičce jet rychlostí 160 km/h? Není to nezodpovědné?

Při honičce v autě zahynulo v Texasu pět migrantů
https://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/amerika/475265-pri-honicce-v-aute-zahynulo-v-texasu-pet-migrantu.html

Nejlepší odpověď
autacek

Spíš by mě zajímalo, že někde se chránit imigraci lze, ale u nás máme pocit, že spasíme klidně celou Afriku.

Chyba je možná v tom, že na moři migranti nedosahují takové rychlosti a když je pochytáme, tak nemají potřebu utíkat, neb je nevozíme zpět.

Další odpovědi
aliendrone

Těžko soudit – podle mne by automobilová honička při dodržování dopravních předpisů NEBYLA honička. ;) :D Takže bych to formuloval spíš zda-li je honička jako taková nezodpovědné počínání – bez ohledu na rychlost. :)

Znáš to, NENÍ honička, jako honička! ;) :D :D

Arne1

160km/h není pro slušné auto na dobré silnici nijak vražedná rychlost. I na některých úsecích D1 se dá jet 190–200. A 150 jezdí docela běžně auta v levém pruhu.

orestez

@autacek, jsou i pozitivní věci ve světě, kde už zbývá místo jen pro automobily a nezbývá místo pro lidi: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jq0bXk9l8OY takový svět se bude muset přizpůsobit lidem. Nebo co by měli dělat? Operátory u pásu?