Deexy

Jak mohou panny při prvním pohlavním styku vydržet bolest z natržení panenské blány bez anestetika či místního umrtvení?

Jak je možné, že dívky dokáží pokračovat v první souloži navzdory bolesti způsobené natržením a pak ještě normálně fungovat?

Nejlepší odpověď
da ny

Ono to „bolí“, když je chlap „jelito“ mebo sobec :D
Pak jsou výjimky, kde musí pomoci lékař.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… si myslíš, že bůh nebo příroda by se snažili takto znepříjemnit rozmnožování ??? … když se na to de s citem a láskou, je to vo něčem jiným … ale to se bavíme vo milování a ne o š***** …

Gonfaloniér

Každá může mít jinak „pevnou“ panenskou blánu. Některá si ani nemusí všimnout, že se protrhla. A pokud je chlap pozorný a nechce ti ublížit, tak to prostě neudělá .;)
A do ničeho se hlavně nenuť, pokud se na to ještě necitíš. Jdi „do toho“ až budeš připravená. Pokud tě bude on do toho nutit, tak je to vůl.

Co myslíš vůbec, tím „normálně fungovat?“ Ona to není nějaká nesmírná bolest. Samozřejmě, jak jsem psal, záleží na holce, jak „to má nastavěno“ od přírody a na přístupu muže. Navíc ona se ta bolest za chvíli přebije trochu jinými, příjemnějšími pocity. :)
Jinak na to se neumírá, takže buď v klidu. :D

zjentek

No, a přesně tohle je jen jeden z miliónu dalších přímých důkazů, že ženská jednoduše NENÍ NORMÁLNÍ! (Taky svou nebohou kořist do svých osidel zláká za jakoukoliv cenu).

AD Gonfaloniér: jak víš, že se ptá ženská?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.