Jak mohly vzniknout jména?

chlupic,mistrcsa,pleb­za,hambac,chlub­na?
Doplňuji:
a nebo třeba gromulo,grupe­to,pasikfunik a jim podobné. Mě to přijde,jak z nějakého filmu o skřetech. Jak na tohle může někdo přijít???

Nejlepší odpověď
annas

Také by mě to zajímalo. Při odpovídání jsem si jich nějak nevšimla.

Další odpovědi
panenka

Podle mě nesmyslné vymyšlené přezdívky.

rynek878

Kropítko,někdo si tady s námi jenom tak hraje a myslí si bůhví jak nás všechny přečůrává,ale podle mého je to pouho pouhá ubohost,nic víc a nic míň.

quentos

hambáč bude nejspíš nějaký milovník hamburgerů ;{)>

anonym

Fantazii se prý meze nekladou.Jsou i divočejší.
Hlavně aby identifikovali sami sebe.
Doplňuji:
Teď jsem se vrátil,ani už vlastně nevím,kde jsem byl, a tam byla dizkuse o našich hokejistech a medailích.Těhle přezdívek mraky,
spousta prvotřídních hokejových expertů.
Jeden mě docela dostal.Vystupuje jako „Milovník ženských klínů“.No..... tak jsem odešel,co je moc…

9 řemesel

Mám ještě další : blbotaz,srando­pis,prčochlap­.To jsem vymyslel já , a taky vím kdo se tak občas jmenuje.

BENYTA

Taky je mi příjemnější číst JAHODA, KOČIČÍ /předpokládám máma/,KROPÍTKO-to jsem si zapamatovala jako první,STANDA,MI­ROSLAV /starší/,IWETA/X/,a poetická PANENKA,než výše uvedené,protože si je člověk chtě nechtě zapamatuje,leda ten HAMBAC se dá nějak vysvětlit a zapamatovat.Ke všemu při mé fantazii už jsem některým z vás přiřadila reálnou podobu,která mi při přečtení avataru naskočí.Například BUBCA a VAGRA jako milí pánové dědečkovského vzhledu…

kropitko

A co třeba kupkina,když se ptám,na to jestli je to žena nebo muž,tak to zamknou,když se zeptám přímo jí,tak mi to rovnou smažou…!!!

annas

Mně Kupkina odpovídala jako žena, ale jednou i jako muž. Tak nevím.

kropitko

Pro mě není ani tak důležité to,jestli je to muž,nebo žena,mě jde o to,jestli je to vůbec člověk,jestli to není jen další virtuální avatar…

kropitko

no to právě bubco o tu identifikaci u těchto účtů jde nejvíc. Obávám se,že jsou neidentifikovatelné

kropitko

Aby jste je nemuseli složitě hledat,u bodování u quentose tři z nich

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zapomela-jsem-autora

kropitko

No oni neodpovídají ani se neptají,tak jste si jich Annas nemohla všimnout. Jenom bodují.

annas

Kropítko, je to tak.