spicerius

Jak moderovat školní besídku, co nedělat / dělat?

Zdravím,
dostal jsem za úkol společně s jedním dalším spolužákem odmoderovat školní besedu na 21.12. Samozřejmě je zde možnost že se tím nebudu muset zatěžovat, bo všude bude pekelnej oheň a strach a další zbytečnosti, ALE kdyby přeci jen ne, jak správně moderovat? Beseda bude na 4 hoďky, budeme představovat různá vystoupení žáků(zpěv, tanec, divadlo..)
Nějaké rady jak neztratit pozornost atd.? =)

Odpovědi
Questman

Napíj se na kuráž 😁

zzzzz

Pokoušej se vtipkovat, můžeš si i udělat srandu z toho konce světa, já myslím, že pokud tě takovým úkolem pověřili, tak ví, že ho skvěle zvládneš. Na kuráž si nic nedávej!!!

lemur

hlavně žádný alkohol