Gus_Fring

Jak moc velká šance je, že po dovršení 17 let ještě povyrostu? Jak jste to měli vy?

Mé geny nemůže nikdo znát, ale zajímalo by mě, jak to bylo třeba u vás (myslím ale pouze muže, protože ženy dorůstají dříve). A jak to bývá většinou?

Nejlepší odpověď
annas

Nedávno jsem odpovídala na stejný dotaz, stejně několik otázek v archivu.

Zkuste si vypočítat, kolik můžete měřit. Porovnejte navzájem.

https://www.da­ma.cz/clanek/spo­citejte-si-budouci-vysku-sveho-ditete

Stejně zde
http://www.vy­rostu.cz/Kalku­la%C4%8Dka

Výpočet tělesné výšky v dospělosti na percentilovém grafu
https://ona.id­nes.cz/kalkulac­ky.aspx?typ=vys­ka-v-dospelosti

Další odpovědi
Kepler

Muži rostou obvykle až do 18 – 20 let.

Drap

U mne ne. Už sem nepovyrostl. U některých však bývá skok i dost velký.

Lukáš Rusek

Mně je 17 let a mám 183 cm cca a už ani nerostu. Myslím, že to je moje finální výška. A moc velká šance z obecného hlediska tam není.

aliendrone

Do výšky jsem přestal růst asi v 18, myslím. Pak už jsem se jen doosvalil (v 18ti jsem byl hubený jako lunt)- to probíhalo asi do 25 let, přočež bylo nutné měnit velikost košilí. No a po čtyřicítce mám sice košile stejné, měním prozměnu velikosti kalhot a nemusím přidělávat dírky do opasků. ;) :D :D

elkon

Já jsem na mých 182 dorostl někdy kolem osmnácti let.

paul1

Já jsem dorostl na 187 cm, tuším ale, že až později, těsně před vojnou (19 let)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Podle předchozího dotazu máte naprosto normální výšku, tak už to proboha neřešte!

Gus_Fring

Dobře. :D
Mě jen štve, že můj otec je skoro o 20 cm vyšší, tak jsem doufal, že budu taky vysoký.
Ale uvědomuji si, že spousta menších lidí by bylo za moji výšku rádo. Už to tedy nebudu řešit. :)