Avatar uživatele
Emefej

Jak moc vás postihne plánované rušení poštovních poboček?

Pobočku, kterou mám asi 250 m od domu, také planují zavřít, ale osobně jsem tam už několik let nebyl. Jak často využíváte osobní návštěvu poštovního úřadu?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, Filip84 před 390 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Nevadí mi to. Stejně musím sednout do auta a jet do „civilizace“. Pojedu tedy na hlavní poštu. Jenom je mi líto, jak odevšad vyhazují lidi z práce, ale vláda neustále rozšiřuje šiky úřednictva. Všude jsou dávno počítače, ale byrokrat je přesto nesmrtelný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

využívám poštu s osobní návštěvou cca 1 až 5× za měsíc. Nedotkne se mně rušení poboček.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Využívám málo, pouze když náhodou přijde nějaký balík poštou místo kurýrem a je potřeba ho vyzvednout. Nebo pokud někdy potřebuji poslat doporučený dopis, ale to je málokdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Mám datovku, takže minimálně.

Mi nejbližší poštu nezavřou, a i kdyby jí zavřeli, je mi to dokonale jedno, protože její služby nevyužívám. Chodím na jiný poštovní úřad, který je 3 mi daleko, a ten rozhodně nezavřou, je hlavní.

Takže, nepostihne nijak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Využívám relativně často.
Cca 1× týdně. Nejbližší pobočku nám nezavřou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

U nás dobrý, jsme vesnička středisková a máme jen jednu poštu. Chodím tam dost často
(sportka).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Na poštu chodím jen asi 3× do roka a to ještě se znechucením.Čekám tam strašně dlouho na něco,co mi mělo být doručeno domů,ale nebyl jsem zastižen prestože jsem doma i když jsem v práci.
Nejbližší pobočku nám zavřeli už asi v lednu,protože budova se bude rekonstruovat­.Nahradní pošta je na Smíchově,kam kromě nás chodí i celý Smíchov a okolí,takže to musí být masakr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Taky jsem nebyl na poště x let, ale rušení se mě dotkne – musím s máti řešit vyzvedávání jejího důchodu. Buď bude v dosahu jiná pošta s dobrým dojezdem MHD, anebo jí budu muset na staré roky zařídit běžný účet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Moc ne, v okolí mám dvě pošty a samozřejmě ruší tu, která je minutku od baráku a kde nikdy nikdo není, maximálně jeden zákazník. Má, tedy měla, dvě přepážky, tu jednu už zrušili. Jinak se u nás ve městě ruší pět poboček celkem.
Holt budu muset využívat tu druhou a vystát si frontu. Poštu využívám dvakrát do měsíce, a mimoto občas balíkovnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

nijak

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
12(5+7)lungo

Vzhledem k tomu že naše pošta zásilky běžné nedoručuje,stojím u dveří,lisťačka mi odpovídá na pozdrav a do schránky mi s úsměvem vkládá předtištěný papír s oznámením,že jsem nezastižen, tedy jedu si vyzvednout zásilku na poštu,tam míjí nedají, jelikož údajně ji má doručovatelka u sebe a pošta mi ji vydá zítra,nebo ještě dnes po 26. Hodine.,tak anabáze začala setkáním s listonoskou v 10 hodin dopoledne,cesta na poštu 7 kilometrů tam a 7 zpět, čekání v nehostinné vesnici 5 půl hodiny na zásilku je zdrcující. Když Přistoupim na variantu náhradního doručení,situace se opakuje. Tedy proč nezrusit? Hloupá žena za přepážkou mi doručovanou zásilku A4 před očima přeložila napůl a přeložení přejela pro jistotu prstem,aby se jí zásilka vešla do dírky v přepážce,však v zásilce byl grafický list a tato Pipi jej nevratnei poškodila. Proč nerušit? Ano o,zrušit ,.je však pravda, že jsou jiné pošty,kde zajišťují stoprocentní servis. Viz Horažďovice, Blatná, a takových je jistě víc a těm za služby děkuji. Tedy pošty nerušit,jen prostě vyhazet neschopný personál a vrátit tak úřadu zpět důstojnost. A je třeba začít od nejvyšších pater.

Nový příspěvek