Emefej

Jak moc vás postihne plánované rušení poštovních poboček?

Pobočku, kterou mám asi 250 m od domu, také planují zavřít, ale osobně jsem tam už několik let nebyl. Jak často využíváte osobní návštěvu poštovního úřadu?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Nevadí mi to. Stejně musím sednout do auta a jet do „civilizace“. Pojedu tedy na hlavní poštu. Jenom je mi líto, jak odevšad vyhazují lidi z práce, ale vláda neustále rozšiřuje šiky úřednictva. Všude jsou dávno počítače, ale byrokrat je přesto nesmrtelný.

Další odpovědi
Drap

využívám poštu s osobní návštěvou cca 1 až 5× za měsíc. Nedotkne se mně rušení poboček.

elkon

Využívám málo, pouze když náhodou přijde nějaký balík poštou místo kurýrem a je potřeba ho vyzvednout. Nebo pokud někdy potřebuji poslat doporučený dopis, ale to je málokdy.

Filip84

Mám datovku, takže minimálně.

Mi nejbližší poštu nezavřou, a i kdyby jí zavřeli, je mi to dokonale jedno, protože její služby nevyužívám. Chodím na jiný poštovní úřad, který je 3 mi daleko, a ten rozhodně nezavřou, je hlavní.

Takže, nepostihne nijak.

terry

Využívám relativně často.
Cca 1× týdně. Nejbližší pobočku nám nezavřou.

paul1

U nás dobrý, jsme vesnička středisková a máme jen jednu poštu. Chodím tam dost často
(sportka).

Rocker

Na poštu chodím jen asi 3× do roka a to ještě se znechucením.Čekám tam strašně dlouho na něco,co mi mělo být doručeno domů,ale nebyl jsem zastižen prestože jsem doma i když jsem v práci.
Nejbližší pobočku nám zavřeli už asi v lednu,protože budova se bude rekonstruovat­.Nahradní pošta je na Smíchově,kam kromě nás chodí i celý Smíchov a okolí,takže to musí být masakr.

cochee

Taky jsem nebyl na poště x let, ale rušení se mě dotkne – musím s máti řešit vyzvedávání jejího důchodu. Buď bude v dosahu jiná pošta s dobrým dojezdem MHD, anebo jí budu muset na staré roky zařídit běžný účet.

iceT

Moc ne, v okolí mám dvě pošty a samozřejmě ruší tu, která je minutku od baráku a kde nikdy nikdo není, maximálně jeden zákazník. Má, tedy měla, dvě přepážky, tu jednu už zrušili. Jinak se u nás ve městě ruší pět poboček celkem.
Holt budu muset využívat tu druhou a vystát si frontu. Poštu využívám dvakrát do měsíce, a mimoto občas balíkovnu.

michalds

nijak

12(5+7)lungo

Vzhledem k tomu že naše pošta zásilky běžné nedoručuje,stojím u dveří,lisťačka mi odpovídá na pozdrav a do schránky mi s úsměvem vkládá předtištěný papír s oznámením,že jsem nezastižen, tedy jedu si vyzvednout zásilku na poštu,tam míjí nedají, jelikož údajně ji má doručovatelka u sebe a pošta mi ji vydá zítra,nebo ještě dnes po 26. Hodine.,tak anabáze začala setkáním s listonoskou v 10 hodin dopoledne,cesta na poštu 7 kilometrů tam a 7 zpět, čekání v nehostinné vesnici 5 půl hodiny na zásilku je zdrcující. Když Přistoupim na variantu náhradního doručení,situace se opakuje. Tedy proč nezrusit? Hloupá žena za přepážkou mi doručovanou zásilku A4 před očima přeložila napůl a přeložení přejela pro jistotu prstem,aby se jí zásilka vešla do dírky v přepážce,však v zásilce byl grafický list a tato Pipi jej nevratnei poškodila. Proč nerušit? Ano o,zrušit ,.je však pravda, že jsou jiné pošty,kde zajišťují stoprocentní servis. Viz Horažďovice, Blatná, a takových je jistě víc a těm za služby děkuji. Tedy pošty nerušit,jen prostě vyhazet neschopný personál a vrátit tak úřadu zpět důstojnost. A je třeba začít od nejvyšších pater.