Drap

Jak moc vás ovlivňuje reklama ? /testík/

http://aktual­ne.centrum.cz/fi­nance/grafika/2011/10/3­0/test-reklamni-slogany-kampane/?cid=741669
Doplňuji:
Při reklamách okamžitě přepínám, noviny se snažím nečíst, a přesto jsem měl polovinu odpovědíé správných, takže mi to do hlavy stejně nalezlo

Nejlepší odpověď
www

Naprosto nijak, z mobilu jsem test nedělal.
Takže buď také přepnu, nebo vypnu zvuk a třeba udělám kafe, jdu od toho. Reklama mne obtěžuje, mám svoje potřeby a byť starou, také svoji hlavu 😁.

Další odpovědi
led

Každá reklama zanechá v človeku svoje stopy, bez ohľadu na to či ju prijíma vedome, či nevedome. Dobrý reklamný producent vie, že akákoľvek i záporná a rozporná reklama je reklama, dôležité je, aby o nej ľudia hovorili a tým ju rozširovali. Takže reklama ovplyvňuje každého i toho, ktorý toto tvrdenie popiera.
Testík nerobím, reklamu ste mu aj tak urobili dobrú…

iceT

9 ze 16,ale to bude nejspíš tím,že jsem dlouho zapnutou tv zblízka ani neviděla…

briketka10

12/16 tak mě píp jsou moc nahlas a lehce se pamatujou aniž bys je viděl :DD
Doplňuji:
to já je nevypínám, ale jdu si třeba uvařit kávu, nebo umýt nádobí, ale jak říkám zaryjou se do paměti protože se opakují pořád dokola a zařvou na mně z repráků až se leknu navíc jsou stupidní, málokterá se mi líbí, možná některá na auto nebo, když je tam zvířátko..

redy

14/16

štamgast

11 ze 16.

Yavin

Taky 11

lenina270

reklama je bezva,člověk si de při ní udělat kafe,přiložit do kotle,někdo zakouřit když nesmí doma ale test sem nedělala......