highsmoke

Jak moc vám vadí psí exkrementy? (ty hovínka do kterých šlapete)

Odpovědi
hanulka11

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Je to hrůza…psi za to nemohou -je to neukázněnost „páníčků“,že po nich neuklízí. Dávala bych pořádné pokuty, nyní v době tání .....je to katastrofa ,snad na každém metru je hromádka

Terryle

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Vadí. Ale neměl by se snažit městskej úřad, ale ti nablblí pejskaři, co si po svejch huňatejch miláčkách nedovedou uklidit. Hernajs, jednou jsem si pořídila psisko, tak s ním nebudu nikoho otravovat, ne? Prostě máš psa – uklízej si jeho bobky. Jakmile to neděláš, přísný pokuty, pokud tě někdo uvidí.
Možnost č. 3 mi přijde úplně uvalená – proč bych JÁ měla připlácet za to, že se někdo nechová jako slušnej člověk a nedokáže bejt zodpovědnej za svý zvíře? Pokud bude po městě bordel kvůli psům, tak paušálně zvýšit poplatky za psa nebo za známku. Oni by si pejskaři možná časem i mezi sebou udělali pořádek…

iceT

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Páníčkové by si měli po svých miláčcích uklízet,u nás na sídlišti,kde má psa většího či menšího každý druhý obyvatel jsem neviděla snad nikoho,kdo by si „to“ uklidil a úplně nejlepší je psa vypustit budˇ přímo před domem nebo jít s ním k vedlejšímu vchodu.

mosoj

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Jsem radostí bez sebe, když teď roztál sníh a u svých vrátek jsem našel pěknou hromadu byť psa nevlastním a nikdy jsem ho nevlastnil.
A největší radost mám když soused z vedlejší ulice jde vyvenčit psa do sousední ulice. To jsem to již nevydržel a jaksi jsem ho na to hovno upozornil.

Amo obecní úřad by se měl snažit, ale dávat nekompromisně pokuty tak jak to teď někde zavedli, ani nevím kde. Ale to vůbec neobjevili Ameriku to ve vyhláškách měst je.

poa.li

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Taky mi docela vadí jejich štěkot, který mne budí ze spaní… Nevím, jak k tomu sakra přijdu…

bohunka1

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Vadí a neskutečně, hlavně když vedu svou malou dcerku do školy. Vymáchala bych páníčkům těch psů v jejich hovnech hubu!!!

bnl

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Jahoda

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Za to mohou ale především pejskaři. Je to hrozné se všem hromádkám vyhýbat. Já pejskař jsem. Vlastním dva psy a budu mít třetího. Nikdy v životě by mne nenapadlo exkrement nechat na chodníku, ulici, trávě apod. Vždy po nich uklidím. Bylo by mi strašně trapné to tam nechat. Koupila jsem si takovou krabičku ve tvaru psí kosti, ve které jsou sáčky. V létě si tuto krabičku připnu za poutko u nějakých kraťasů, za opaskem apod. Teď v zimě ji nosím buď v kabelce nebo jenom v ruce. A je hotovo. Do prde*e, to je to tak těžký pro ty páníčky, vytáhnout jeden sáček a sebrat to? Nechápu!!

oskar

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Právě dnes jsem procházel park no co na to říct,je to hnus…

venkovan

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Občas se setkávám se zahradníky kteří udržují parky a městskou zeleň. podle toho co vypravují, asi každý pejskař by si mě sednou na sekačku či vzít motorovou kosu a ten park kam vodí svého miláčka vyvenčit a neuklízí po něm několik dní sekat. Ono nejde ani tak o ten nevzhledný pohled, či mazlavá a nevonná podrážka boty, ale o to, že se tímto způsobem mohou i ovzduším šířit různí paraziti. A takové neviné škrkavky mohou i vážně poškodit mozek člověka.
Městská a obecní policie raději pokutuje řidiče, než aby dohlédlana tento zlozvyk. A byla zřizována víc pro dohled veřejného pořádku než kontrolu řidičů radary. A lidi by taky neměli mlčet.

Mad

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Kazinka

Vadí, obecní/městský úřad by se měl více snažit

Vadí,ale uklízet by je měli majitelé psů.

highsmoke

Souhlasím. Každej by se měl starat o svý bobky. Bohužel, to tak nefunguje. Takže pořád, den co den musíte kličkovat mezi hovn… . A nadávat. Ale nic se nezmění.

ReHu

Vadí, moc, ale nešlapu do nich. Nemyslím, že by se měl snažit úřad. Je to především v lidech. Bydlím na vesnici 2 km od města a sbírám bobky i tam, protože co nechci před svým plotem já, nepřeju to ani sousedům. I když mi soused říkal, že se to tak na vesnici nebere. On pohled na psí hromádky každé 2 metry není zrovna vábný.