Avatar uživatele
eliška fri.

Jak moc vám vadí mastné vlasy.

Vadí vám mastné vlasy když musíte jít do práce, školy atd…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

ne to semi nestava …nejsem zadna spina od nadrazi …abych chodil s mastnymi vlasy..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Mám výhodu, že se mi vlasy nemastí- tak to nemusím řešit- jinak mi vadí když vidím někoho, kdo je má a je tím pádem neupravený.
Lepší se naučit vstát o hodnu dřív a vlasy si umýt – třeba denně.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

Vadí. U sebe i u ostatních.
Přece není problém si je umýt, když je potřeba. V přépadě nutnosti není problém přizpůsobit střih na krátko, aby rychleji proschly.
Doplňuji:
Pro mosoje – současné kvalitní šampony rozhodně maštění vlasů nepodporují. Neškodí ani denní mytí vlasů, když mám patřičný přípravek a je to potřeba.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Layla

Když nepatříš k těm štastným co se jim nemastí vlasy tak si je prostě musíš mýt častěji. Ja osobně bych s mastnými vlasy nevydržela ani doma a vyjít s nimi ven už vůbec ne protože mě samotné by to vadilo a myslím si, že ani okolí by se to nelíbilo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

S mastnými vlasy jsem se potýlkal celý život ! Umytí sice pomůže , ale na krátkou dobu a časté mytí vlasů maštění podporuje !!
Také je třeba vyzkoušet několik šamponů. Já postupuji takto . Umyji si vlasy nyní v pohodě 1 x za týden odzkoušeným šamponem a po umytí aplikuji ARVIT a pak ještě jednou v týdnu. Při tomto postupu bez problémů a vlasy nabývají po této proceduře na objemu.

http://www.de­miclen.cz/cs/vla­sova/dixi-arvit-vlasove-tonikum-s-provitaminem-b5.html

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví