Avatar uživatele
dust8

Jak moc vám ovlivňuje hudba náladu?

Ať už veselá nebo smutná.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, paul1, Ametyst před 1552 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Je známo, že hudba uvolňuje do mozku endorfíny, takže působí na náladu.

Někdy poslouchám hudbu pomalejší, jindy rychlejší. Záleží na tom, zda relaxuji, nebo jio používám jako zvukovou kulisu.

Ale nemám ráda hlasitou hudbu. Někdy mě zaujme arie z opery, jindy některá melodie z repertoáru určitého zpěváka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Úplně nejvíc. Bez hudby zit nemůžu a vždycky mi zvedne náladu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Když se potřebuji dostat do určité nálady, tak si pouštím hudbu. Pop, klasiku, country, cokoliv. To je řada melodií, písní árií a jiné. V současné době ale nemám chuť na jídlo, na nic, tak si ani nic nepouštím. Nebo si zpívám či notuji nějakou melodii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
agentpv

sousedova hudba mně nase*e – to většinou začnu v bytě sekat polena na třísky (mám k tomu přizpůsobené jedno místo odkud se to pěkně ozývá).
Moje hudba mě pomáhá hodit se do pohody nebo do aktivity.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Převážně podle momentální nálady. (;

Já nejčastěji zapínám muziku, když se pustím do píva, takže z pochopitelných důvodů TĚŽKO ŘÍCT, jak až mně ovlivňuje náladu právě ta hudba! Nicméně pocity jsou hodně dobrý jako… (;

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobek 2

Vždycky když v červnu pouštějí v obchoďácích vánoční koledy, tak dostanu nakupovací náladu a koupím spoustu drahých věcí, které vůbec nepotřebuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek