Avatar uživatele
Dr. Darko

Jak moc vám můžou zvýšit hypotéku po ukončení fixační doby?

Zajímavá 0 před 1311 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Předpokládám, že otázka je na zvýšení ÚROKOVÉ SAZBY. Po skončení fixace vám mohou změnit sazbu libovolně směrem nahoru i dolu, ale dá se očekávat, že nabídka stávající banky bude odpovídat podmínkám na trhu, jinak by klient odešel. Důležité je vědět podmínky co nejdříve, aby se člověk dokázal zařídit.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Zvýšit hypotéku nemohou, mohu navrhnout nové podmínky vč. úroků v libovolné výši. Buď na jejich nabídku přistoupíš, nebo odejdeš ke konkurenci, nebo hypotéku doplatíš a ukončíš. (ev. zvolíš některou z možných kombinací)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Schluker

To zalezi na tom, jakou dostanete urokovou sazbu. Muze se zvysit nebo snizit, muzete take odejit k levnejsi konkurenci. Konkretni odpoved nelze takto poskytnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Mně nijak, žádnou hypotéku nemám.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Nezvýší hypotéku ale úroky.
Je to různé, podle situace na trhu. My přešli k jiné bance.
Byl to ale fofr, některé banky to dělají záměrně, aby se snížila možnost přechodu jinam.
Mně to zařizoval můj fin.poradce. V původní bance mi sdělili, že tak nízké úroky nabídnou nemohou a souhlasili s převodem hypotéky jinam.
Pokud o tom uvažujete, připravte si podklady pro případnou žádost o hypotéku u jiného poskytovatele.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Mně ji zvýšit nemohou, žádnou nemám ;)
(Objevují se stále častěji nesprávně položené otázky :/)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Gardner Smit

Příspěvek smazán administrátorem.

před 1239 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Dany: „po ukončení fixační doby“ Tobě žádná fixační doba neskončila, tak proč odpovídáš??? 😉

před 1311 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání