Jak moc Vám dnešní vánice zkomplikovala cestu?

Kolem Otnic – Těšany hotové peklo. Silný vítr přehazoval sníh přes auto takže nebylo občas nic vidět, silnice se ztrácela. Autobus na Klobouky zajel zadkem do škarpy. Neochota řidičů pustit občas protijedoucí vozidla. Co vy?

Nejlepší odpověď
anonym

strašně,ráno mi podjela noha a já nedůstojným způsobem skončila na zadku,jenže když jsem se posbírala zjistila že mě bolí kostrč,kterou jsem si dorazila při odpoledním dovádění s dětmi

Další odpovědi
quentos

chodím pěšky, takže jen mírně. Ale chodit proti tomu silnému větru taky nebyl žádnej med, cesta do práce zabrala místo deseti minut dvacet ;{)>

ten který je

Tak už vím kdo mně oslnil na pincku a skončil jsem ve škarpě za té ukrutné sněhové bouře…
http://img198­.imageshack.us/im­g198/411/obraz0028­.jpg

hanulka11

strašný vichr padá sníh spíš se věje tím větrem -je to hrůza a silnice zavátý – bílá tma