jak moc utahnout loziska

jaky je utahovaci moment na loziska predni i zadni napravy ford fiesta a iveco daily popripade kde je mozne tyto info sehnat

Nejlepší odpověď
Hlada

Podle Etzolda (Jak na to) Ford Fiesta má být matice hřídele utažená 270 Nm. Zadní není předepsaný, ložisko není seřizovací.

Další odpovědi
Michal Kole

mělo by to být v návodu k ložiskům nebo k servisní dokumentaci k voze. Dobré knihy o autech vydává nakladatelství kop­p.

http://www.kop­p.cz/www/cz/64-vyrobek-ford-fiesta-4-89-7-96-jak-na-to-c-31