FlAsh_7

Jak moc účinné jsou kliky na cvičení rukou, popřípadě bicepsů?

Nejlepší odpověď
Tw!st

Na ruce moc ne, je to cvik hlavně na prsa. Možná na triceps, to ale pouze pokud budeš mít ruce více u sebe.
Biceps vůbec.

Další odpovědi
Alesh

Ty při klikách zabíráš bicepsama? 🙂 To bych chtěl vidět, jak ty kliky děláš! 🙂
Kliky jsou na posilování hrudních svalů a tricepsů, záleží na vzdálenosti rukou od sebe. Když je dáš dál od sebe, zabírá více hrudník, zužováním více přebírají činnost tricepsy.