Rokio

Jak moc trpíte kvůli Rokiovu dlouhodobému působení na Odpovědi.cz?

Jak velké vám to způsobuje utrpení? Vadí vám hodně, že zde pokládám často nesmyslné a opakované otázky? Vzbuzuje u vás nelibost můj duševní exhibicionismus na tomto webu?

Kdyby se konal střepinový soud, napsali byste na něj moje jméno?

Jestliže vám způsobuje můj pobyt na této webové stránce psychické utrpení, moc se za to omlouvám a upřímně toho lituji. Všem členům Odpovědi.cz vzkazuji, že je mi líto, že jsem jim ublížil.

Hlavně bych se chtěl omluvit uživatelům Mc Merkurion a Edison, že jsem je v duchu podezříval z komplotu proti mé osobě, a za moji utkvělou představu, v rámci které jsem si myslel, že mi chtějí ublížit. Teď vím, že to se mnou mysleli a stále myslí dobře a chtějí mi pomoci stejně jako všichni ostatní uživatele této domény.

Vím, že jsem způsobil mnoho zločinů a napáchal mnoho zla a budu jen rád, pokud mě náš Pán nepošle do pekla za moje nesčetné hříchy a zvěrstva, kterých jsem se dopustil.

Já, Rokio, zaplatím za všechny špatnosti, které jsem provedl, a budu doufat, že mi to Ježíš Kristus odpustí.

Nejlepší odpověď
Malvína

To je zase text. Máš-li takovou nutkavou potřebu si neustále sypat popel na hlavu, měl by sis začít psát blog o své osobě.
Utrpení mi fakt nezpůsobuješ. Trápí mě mnohem závažnější zvěrstva, jako je například týrání zvířat nebo zabíjení nevinných lidí.
Když víš, že pokládáš nesmyslné a opakující se otázky, proč to sakra děláš??? Toto není web na hledání si kamarádů, ale poradna!!

Další odpovědi
Drap

Neboj se, já to v pohodě přežiji.

agentpv

Netrpím tebou vůbec, beru tě jako součást těchto stránek.
Ale ted, když jsem ve tvém profilu uviděl že jsi tu o měsíc kratší dobu jak já – a jsi už střibrný, a mně teprve chybí 135 bodů do bronzu, tak jsem byl asi 12 sekund naštvaný.

Gus_Fring

Netrpěl jsem vůbec, dokud jsi nenapsal tuhle zhovadilost. Nevím, jestli Ti dělá dobře se považovat za někoho špatného nebo očekávat od lidí, že Tě budou litovat. Naopak, některé dotazy, které píšeš, jsou zajímavé a rád na ně odpovím. Ale trápení mám větší. Třeba Escape Plan 2 nebo moje noobské skilly v CS:GO.

Kelt

Spíš to to tady připadá jako na Orloji, každou chvíli někdo vykoukne a ukloní se. No a tady taky se vždy někdo nějakými otázkami předvádí, nebo je mnoho dalších důvodů, ale každý má občas své místo na Slunci. A hodnotit ostatní uživatele, zda jsou proti nebo s tebou či s někým jiným to je vedlejší.

Ametyst

To víš, že tu nikdo netrpí. Někdo je nepříjemný a odpálkuje tě v osobní rovině, ale možná odpálkuje každého. Prostě si nemůže pomoci. Proč by tě to mělo trápit od lidí, které neznáš, v životě jsi je nepotkal ani nepotkáš? Klííííd, a ničeho se neboj, vedeš si dobře a nejsi horší než kdo jiný.

autacek

Zachovej klid, někteří lidé jsou tu na sebe obecně zlí a nevraživí, uznávajíc jen svoji pravdu, o které jsou bytostně přesvědčeni, neschopni reflektovat názor a postoj druhého.

Třeba o Tobě z toho co sám o sobě píšeš si já myslím, že nejsi úplně normální, na to že jsi dospělý a vyzdvihuješ, že doma pomáháš (podílet se na chodu domácnosti společně je naprosto normální), stejně jako se spolupodílet i finančně. Rovněž tituly co používáš, jako investor, ekonom, podnikatel (promiň, asi jsem některé neuvedl přesně), jsou poněkud úsměvné, obzvlášť k deklarovaným ziskům co uvádíš, na druhou stranu se snaha cení.
Jedna věc je sranda a příspěvky k pobavení, co mě naopak neuvěřitelně vytáčí, když se tu vyjadřuješ (a nejen ty) k odborným věcem, kterým nerozumíš a ještě si u toho vesele dáváte palce. Soudný člověk se sem již mnohdy nevrátí, protože odbornější vyjádření najde jinde. https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/za-jak-dlouho-promlci-trest-u-osoby-odsouzene-na-8let-nepodminene#dis­cussion A je to přesné, ani daný uživatel co se ptal, myslím že Bobek2 už to taky nedal, https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/v-jake-situaci-se-pouzije-s-94-trestniho-zakoniku a tak to tu prostě je.

Tak že závěr, ano, vnímám, že jsi handicapovaný, vnímám, že jsi to neměl a nemáš lehké a vnímám, že se snažíš. Jinak je to tady ale vzájemná tlachárna na úrovni od děcka z mateřské školy až po senilního důchodce, kteří vzájemně u jednoho stolu nevědí kdo je kdo.

zjentek

Draku, musíš se obětovat. Pakliže se obětuješ, do pekla NEMŮŽEŠ. Clear?

Rokio

agentpv: Přeji ti, aby tvoje odpovědi a otázky, byli dobře hodnocené a kvalitní. Dám ti radu. Já jsem hodně zaměřen na kvantitu a často odpovídám a pokládám otázky. Také denně navštěvují tyto stránky. Pokud budeš dělat tohle, tvoje body budou naskakovat rychleji.
ostatní odpovídající: Děkuji vám za utěšující odpovědi. Uklidnily mě a cítím se lépe.

annas

Rokio,

myslím si, že byste se měl zamyslet nad svými otázkami, protože se na tytéž skutečnosti ptáte opakovaně.

Např. jaké máte vzdělání, peklo, celibát, xenofobie atd.