Dismas

Jak moc toho mají Koptové společného s egyptskými faraony?

Geneticky myslím

Odpovědi
Kepler

Nemají společné nic, jsou to křesťané. Ale v době předkřesťanské to byli prostě Egypťané. Koptové jsou ta jejich část, která přijala křesťanství.

Mimozemšťan

Koptové jsou Egypťani a ostaní Arabové. Egypt prostě nezvládl imigraci.

Za tisíc let v Česku:
„Mají Češi něco společného s křesťany?“

  • Né, Češi jsou přece muslimové".

Kepler

Pardon, úprava se nezdařila, tedy pokračuju. V době předkřesťanské to byli prostě Egypťané. Koptové jsou ta jejich část, která přijala křesťanství.

Mimozemšťan

Koptové jsou Egypťani a ostaní Arabové. Egypt prostě nezvládl imigraci.

Za tisíc let v Česku:

  • „Mají Češi něco společného s křesťany?“
  • „Né, Češi jsou přece muslimové“.