Avatar uživatele
Kajoch

Jak moc si uvědomujete nebezpečí koronaviru pro zdraví našich občanů?

Už je i v Evropě, ve Francii a určitě se bude šířit dál.Když jsem byl malý kluk,tak se říkávalo,že jednou do Evropy vniknou Číňané a umlátí nás čepicemi.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? zjentek, Kepler před 1524 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jisté nebezpečí tady jistě je. Nicméně před sto lety, těsně po skončení Světové války zemřelo na pandemii španělské chřipky snad až 100 mil. lidí, tedy řádově víc, než válečných obětí. Od té doby se metody boje značně zlepšily, neměl bych až takové obavy. Viry mutují a vždycky budou. Když vlezou do mně a rozhlídnou se kolem, tak s hrůzou utečou. Skutečnou hrozbou je snižující se imunita lidí. Jéžišmária, omyj si to jabko!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

No prvně to prý jde na důchodce a zdravotně oslabené. Tak až to tu začne řídnout, bude to vážné. Na druhou stranu to zase výhledově odlehčí důchodový deficit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nejhorší smrt je z vyděšení … a o to jde především, hlavně novinářům …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Příroda se bouří proti rozmarům a lepšo státům na planetě. Možná občané a lékaři budou mít jiné starosti než modelovat dámské vnady, přemontovávat pohlaví a pod. Ovšem pokud problém nebyl vyroben úmyslně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Já jsem kdysi viděl dokument nebo film, už nevím a tam bacila zahnali octem. Předtím měli lidé sypkou krev, ale já použiju v domácnosti otec na cokoli a je blbost, že jsou lepšoocty než klasika. (;

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Autacek buď v klitu, pokud sociální kasa získá prostředky „jakoby navíc“, on je zase brzy velmi rychle někdo rozkrade. Co furt máš s tím důchodem? To se nezmění! Přece za režimu pracoval každý a povinně, to nevíš? Jeden by řekl, že v sockase v tý době na důchody bude. Že důchodci zkrátka v jednu chvíli budou mít důchody. A někdy měli? Co? Ne? Nic? Nekokotí bongo? Tak nic… (;

před 1524 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kajoch

Kepler…njn,ale srovnej frekvenci pohybu lidí mezi státy a kontinenty tehdy a dnes.
A s tím jablkem.My jsme si ho většinou jen otřeli o triko.V sou­častnosti by bylo nejlépe si ho před konzumací asi vyvařit v octové vodě.
Ppd…ta imunita určité komunity je už, předpokládám,vše­obecně docela známá.

před 1524 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek