coco

Jak moc si necháte zkazit náladu…?

…myslím si,že záleží na každém z nás jak moc si připustíme nějakou výtku nebo cokoliv,co se k tomu vztahuje,ať už je oprávněná nebo ne.

Nejlepší odpověď
bigbít

Málokdy si nechám zkazit náladu…asi jsem flegmatik, co bere mnoho záležitostí s nadhledem, ale pokud mi již něco či někdo zkazí náladu, tak musí jít o něco velkého…malicher­nostmi se nezabývám…

Další odpovědi
poa.li

Jsou věci, které mě dokážou opravdu rozhodit. Jsou to většinou moje chyby, které si nechci připouštět…

dědapetr

Tak takové věci jako je výtka mě nerozhází buď je oprávněná a nebo ne dál to neřeším,ale nějaké neštěstí to ano a nemusí se týkat mé rodiny či osob blízkých.Co mě ještě dokáže zkazit náladu je sklerosa našich politiků když si nepamatují co říkali.

anonym

Mně zkazí náladu jedině inteligent,ale zatím se takový nenašel!

Honzucha

Se mnou je to stejné jako s bigbítem.