Avatar uživatele
Lgee

Jak moc si myslíte že elity (NWO) řídí svět?

Určitě mají obrovský vliv zejména v USA, EU ale jak moc si myslíte že řídí svět?

Zajímavá 0 před 7 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Petrodolaru již odzvonilo, kopání investorů, bankovních a burzovních makléřů Ameriky odsereme všichni v Evropě, až nebude koho přijímat do EU, zbydou zde jen trosky. Vliv na svět nulový, bude-li kdy světovláda, bude žlutá a snědá, na modré/zelené oči zapomeň , blond/zrz pak jedině peroxidem!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hard work

Elity jsou různé, svět řídí různě, jak se to vezme. Myslím, že zde chybí informace. Nemůžu posoudit, jak moc řídí elity svět, když neznám všechny elity a nedokážu určit co všechno a jak řídí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

NWO = New World Order, notoricky známá konspirační teorie, která tvrdí, že nějaká mocná skupina buď tajně řídí svět, nebo je na pokraji získání takové kontroly (což znamená, že pokud se tak stane, nastane konec světa).
Elita je jiným slovem výkvět (společnosti), lidé, kteří v něčem vyjinkají. Logicky se takoví lidé stávají lídry (čatěji než třeba popeláři).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Vždyť se scházejí na summitech G20 a na Světových ekonomických fórech v Davosu, a špekulují, jak nám udělat ze života ještě větší mizerii. Choré mozky typu Schwaba prohlásí, že “Budeme šťastní, když nebudeme nic vlastnit.” Už se chystají zabavovat majetky.
O řízení světa se můžeme jen dohadovat, když nám je prezentován jen ten západní. Východní země na tyhle hloupé a zničující novoty kašlou.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lgee

zjentek - spojitost s tématem? neptám se na česko ale na celý svět.

Avatar uživatele
Lgee

*neptám se na evropu ale na celý svět

Avatar uživatele
zjentek

Ok, fajn: "Vliv na svět nulový, bude-li kdy světovláda, bude žlutá a snědá, na modré/zelené oči zapomeň , blond/zrz pak jedině peroxidem!" Petrodolaru odzvonilo, neoficiálně.

Nový příspěvek