Avatar uživatele
VelkejDíDí

Jak moc ovlivňuje čsfd.cz výběr vašich filmů? Popř. čím jiným se při výběru řídíte? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak, Bobra před 4016 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

Skoro nijak,akorát si přečtu o čem má film být.Řídím se tím,kdo ve filmu hraje,který režisér,ale komenty mě nechávají chladnou,nemyslím si že jsou objektivní.A taky se ráda kuknu na nová videa,tedy upoutávky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

No samozřejmě že ovlivňuje, přece nebudu koukat na nějakej šunt :)

Normálně jedu přes filtry, který jsou můj nápad a sem rád že aspoň na nějakým webu je někdo schopnej zpracovat mý návrhy. > http://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/podle-rating_average/?ty­pe%5B0%5D=3&gen­re%5Btype%5D=2&gen­re%5Binclude%5D%5B0%5D­=&genre%5Bexclu­de%5D%5B0%5D=14&gen­re%5Bexclude%5D%5B1%5D­=13&genre%5Bex­clude%5D%5B2%5D­=3&genre%5Bex­clude%5D%5B3%5D­=&origin%5Bty­pe%5D=2&origin%5Bin­clude%5D%5B0%5D­=&origin%5Bex­clude%5D%5B0%5D­=&year_from=&y­ear_to=&ratin­g_from=&ratin­g_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&my_ratin­g=2&ok=Hledat&_for­m_=film V pravo dole si vždycky nastavim 80+, protože jak to nemá červenej čtvereček tak na to nekoukám :), vlevo dole nastavím „jen mnou nehodnocené“, abych neplejtval časem a nedíval jsem se na něco co už jsem viděl a pak už si jen vyberu žánr.

Pokud nemám náladu na to číst titulky, tak si filmy seřadím podle počtu hodnocení a ty co vyjednou nahoře byly s největší pravděpodobností nadabovaný, protože předpokládám že pokud má film velikej počet hodnocení, běžel v televizi. A pak už si ho stačí jen sehnat.. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ostankino

Přečtu si Pátek – přílohu Lidovek. Vzadu je TV magazín a já si vystříhám všechny popisky, které mě zaujmou. Pak to sjedu na čsfd.cz, abych zjistila, jaké to má hodnocení a přečtu si komenty – čistě pro jistotu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Matthew

Řídím se hlavně svým úsudkem na co se chci vlastně podívat. Také na doporučení od známých a recenze spíš čtu zahraniční :) Ale abych zase nelhal, občas se nechám ovlivnit i stránkou čsfd.cz :) Tam však recenze postrádají poslední dobou jak kvalitu, tak základy slučného chování :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
VelkejDíDí

To tedy asi máme stejně 🙂

před 4016 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek