Rokio

Jak moc nad průměrem (popřípadě pod průměrem) je Čech, který má fin. majetek tři čtvrtě miliónu Kč a 20 tisíc za měsíc?

Myslíte si, že občan Česka, který má finanční majetek o hodnotě 750.000 Kč a čistý měsíční příjem 20.000 Kč je bohatší než průměrný Čech?

Nejlepší odpověď
Dochy

Záleží na dalších věcech. 3/4 mega není nic extra pokud by neměl bydlení. Pokud má bydlení, nemá dluhy a má 3/4M navrch pak bych řekl, že je v pohodě a pokud nebude dělat blbosti, vystačí si…

Další odpovědi
Lgee

Pod prumerem.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.