Fienir

Jak moc musím umět PHP, CSS a databáze, abych mohl tvořit weby za peníze?

Doplňuji:
Takže jako základ stačí HTML a CSS?

Nejlepší odpověď
anonym

Pro statické stránky stačí HTML, CSS, JS (jQuery)

Pro dynamické stránky musíte umět buď PHP nebo ASP.NET pracovat s některým frameworkem (nette framework, zend), umět web zabezpečit (XSS, SQL Injection, Cookies Injection, SID Injection, …), relační a databázové modely, třídy.

Další odpovědi
A.d.a.m.

Jako vše na volném trhu i zde platí zákon nabídky a poptávky. Pokud budete hodně levný, nemusíte to umět moc dobře, pokud budete chtít brát slušné peníze, musíte to umět dobře. A/nebo být lepší obchodník než programátor. ;)

Dobrý programátor/kodér se z Vás ale nestane po přečtení několika knížek či přiruček, toho z Vás udělají až zkušenosti.

Takže nečekejte a vyvíjejte, klidně nejprve pro zábavu. Naučte se dobře základy a pak sáhněte po nějakém frameworku, pro PHP bych asi volil Nette (je v ČR hodně žádaný), pro HTML/CSS/JS pak třeba Bootstrap.

http://nette.or­g/cs/
http://twitter­.github.io/bo­otstrap/

arygnoc

tak, aby ste vedel tvoriť kódy PHP na prácu s databázami.
ale mnoho stránok je tvorených iba v html, takže …

a zabúdate na javascript.