Rose Evansov

Jak moc máte rádi Harryho Pottera?

Odpovědi
anonym

Nijak zvlášť

Jindřicha Hrnčíře jsem nikdy nijak nebaštil. Spíš mě zaujal Pán prstenů. Mám raději příběhy, které zobrazují realitu.

Rokio

Ano

Přečetl jsem všechny knihy Harry Potter dvakrát a samozřejmě viděl všechny filmy.

Existuje i na Facebooku česká stránka pro fandy. Sám ji navštěvuji.

Malvína

Nijak zvlášť

Viděla jsem asi dva filmy, nic pro mě.

Hlada

Vůbec, ne

Slabý odvar naší Saxany. Nezaujalo to ani mého syna.

ElonMusk

Ano

Knihy jsou výborné. Filmy jsou klasicky horší, než knižní předloha, ale také kvalitní. U 5. a 6. dílu je polovina děje vynechána, protože by filmy byly příliš dlouhé.

CTTON

Vůbec, ne

Nemám rád fantasy, a to Harry Fotr bezpochyby je.

Lgee

Vůbec, ne

anonym

Vůbec, ne

Zvláštní odpověď Estoňana mě zaujala:
„Spíš mě zaujal Pán prstenů. Mám raději příběhy, které zobrazují realitu.“
Hmmmm

jsemjá

Nijak zvlášť

Hufnágl

Vůbec, ne

Knihy by nepřešly přes práh a raději bych rozflákal televizi než se dívat na tu fantasmagorii.

lindicka4478

Film, který fakt budu koukat skoro každý rok se jmenuje Harry Potter a přes to prostě nejede vlak. Kdybyste nevěděli, kde na internetu sledovat celou sérii, tak se určitě podívejte na https://napovi­me.cz/navod/jak-sledovat-serii-harry-potter/. Já, maminka na mateřské, mám teď plno času a je to něco, u čeho klidně vařím, odpočívám a nebo někdy i pracuji. Fakt pohodové prostředí.