sesednizkola

Jak moc maj dany revizori v Praze plan, co maji za smenu delat?

Asi musej bejt nejak rozmisteny, nemuzou cumet kazdej den na Florenci ty samy ksichty, to by se tam asi za chvili poprali mezi sebou, ale minule nastoupili na Palmovce a jeli se mnou az na Hurku. Myslel jsem, ze treba maji stani u schodu pak 2–3 hodky jezdi mezi Palmovkou a Florencem. Pokud jste nekdo pracoval jako revizor, napiste. Muzete dodatecne napsat i kratkou vtipnou historku z prace.

No maji uniformu, takz ksicht znat nepotrebujes, abys usetril. Myslel jsem mezi nima, asi jeden nebude mit kazdej den rito na prestupu a druhej cumet zmrzlej na stotricetsedmicku, ze jo), pisu ciste ze zvedavosti!))

Odpovědi
anonym

zřejmě chceš sondovat a ušetřit. Kdo jezdí denně a je normální, tak se nemusí bát žádného známého ksichtu. kdo jezdí občas, tak mu ten známý ksicht nebude připadat známý.

quentos

Žádné uniformy nemají (to by mě zajímalo, kohos to tehdy potkal), to by přece byli sami proti sobě, každej by je hned poznal. Naopak jsou v civilu a služební „placku“ pak vytáhnou nenápadně z kapsy až před cestujícím…
Co jsem tak slyšel, tak příjmy se odvíjejí od počtu chycených černých pasažérů (proto si opisují jejich údaje z občanky).