lukas.zmizik

jak moc kreativně byste byli ochotni prezentovat nechápajícímu cizinci knedlo zelo vepřo?

Doplňuji:
pardon – zapoměl sem na „jinou možnost“

Nejlepší odpověď
venkovan

pokusil bych se udělat prase ze sebe a přemluvit někoho na knedlík

Pokud by tomu nerozumněl a nebyl by to muslim, vzal bych ho na své náklady do dobré resturace. Na závěr jídla bych přihodil dobře proležený syreček a přihodil nějaké to klasické pití. Od piva až po šaratici – podle situace a výrazu jeho tváře.

Další odpovědi
hanulka11

měl bych po ruce fotografii jídla knedlo zelo vepř na talíři

anonym

vykuchal bych narychlo nějaké prase a ušoulal knedlík

Zcela „kreativně“ jsem naši národní specialitu předvedla čínskému řediteli Barclays bank v Lusace. Bylo mi tehdy 50 a naši známí ho přivedli na oslavu s sebou.
Povedlo se vepřo, knedlo, zelo i vanilkové rohlíčky, linecké a sněhové pusinky. Cukroví z osoleného másla jsem tehdy upekla poprvé a byla jsem hodně překvapená, jak to bylo vynikající.
Dostala jsem za své kuchařské pokusy velké tygří oko a dvacet růží. Pan ředitel si pochvaloval, jak úžasně mu to chutná a nechal si třikrát přidat. Dost dobře ještě dnes nechápu, jak se mu tolik jídla podařilo poskládat do žaludku.