Avatar uživatele
Adéla (14)

Jak moc krátká minisukně?

Otázka jak pro kluky, tak pro holky.
Kluci, jistě se vám líbí, když má holka krátkou sukni,že jo? ;) Ale jaká si myslíte že je hranice,kdy vypadá ještě sexy a kdy už moc lacině?
Holky, jak krátké sukně nosíte? Jaká si myslíte, že je ideální délka?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4390 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpověď dědka:
Jak je toho vidět moc, je to mimo vkus.
Jak má křivé nohy, raději ne mini. Nebo veelmi opatrně. 🙂
Samozřejmě, obojí je ale jen a jen věcí té ženy, respektive její soudnosti.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Musí být tak akorát

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marťa382

Tak já mám riflovou minisukni a mám ji do půlky stehen. Myslím si, že je to vhodná délka. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
auluk

Nenosím minisukně ale nejdelší bych si vzala někam ke kolenům

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Popravdě – někdy je sukně až k zemi lepší. Je tam pořád šance pro představivost.
Osobně mne se víc líbí delší sukně které se za chůze vlní. To vlnění alespoň mne řekne o té osobě víc než ta kraťasy, které se nepohnou, nedoprovodí – neprodlouží pohyb těla ženy.
Takže ty kraťoučké hadříky okolo pasu, ze kterých vyčnívají jakési nohy, které dotyčná osoba neumí při chůzi přijatelně používat, za sexy moc nepovažuji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Takovou,aby nebylo vidět do krku! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

včera jsem v Deichmannu v Paladiu viděla ženu – ne, nebyla to už dívka, byla to prostě starší ženská – v něčem krajkovém červeném a obtáhlém, které ji jen tak tak zakrývalo spodní prádlo, a když se přede mnou ohnula pro boty, tak ani to ne, co zřejmě považovala za sukni a z toho jí vyčnívaly obtloustlé třesoucí se stehna, do kterých se ten stahovací kus látky ještě pořádně zaříznul… tak takhle ne…

Mini ano, u holek, které mají za prvé soudnost, za druhé na to věk a v přijatelné míře i postavu, a hlavně zkombinovanou s něčím slušným – tím myslím, když už si teda obléknu mini, tak ne deseticentimetrové podpatky a tričko s výstřihem až k pupíku… kdyby po tomhle chlapi/kluci toužili tak by si zašli do vykřičeného domu…

nic se nemá přehánět… mini tak, aby při sedu nebo dřepu nebylo vidět až do — a kombinaci zbytku oblečení a doplňků taky tak…
do půli stehen, možná o trochu kratší je mini, řekla bych já :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek