Adéla (14)

Jak moc krátká minisukně?

Otázka jak pro kluky, tak pro holky.
Kluci, jistě se vám líbí, když má holka krátkou sukni,že jo? ;) Ale jaká si myslíte že je hranice,kdy vypadá ještě sexy a kdy už moc lacině?
Holky, jak krátké sukně nosíte? Jaká si myslíte, že je ideální délka?

Nejlepší odpověď
www

Odpověď dědka:
Jak je toho vidět moc, je to mimo vkus.
Jak má křivé nohy, raději ne mini. Nebo veelmi opatrně. 🙂
Samozřejmě, obojí je ale jen a jen věcí té ženy, respektive její soudnosti.

Další odpovědi
Drap

Musí být tak akorát

marťa382

Tak já mám riflovou minisukni a mám ji do půlky stehen. Myslím si, že je to vhodná délka. :)

auluk

Nenosím minisukně ale nejdelší bych si vzala někam ke kolenům

venkovan

Popravdě – někdy je sukně až k zemi lepší. Je tam pořád šance pro představivost.
Osobně mne se víc líbí delší sukně které se za chůze vlní. To vlnění alespoň mne řekne o té osobě víc než ta kraťasy, které se nepohnou, nedoprovodí – neprodlouží pohyb těla ženy.
Takže ty kraťoučké hadříky okolo pasu, ze kterých vyčnívají jakési nohy, které dotyčná osoba neumí při chůzi přijatelně používat, za sexy moc nepovažuji.

anonym

Takovou,aby nebylo vidět do krku! 🙂

Ella

včera jsem v Deichmannu v Paladiu viděla ženu – ne, nebyla to už dívka, byla to prostě starší ženská – v něčem krajkovém červeném a obtáhlém, které ji jen tak tak zakrývalo spodní prádlo, a když se přede mnou ohnula pro boty, tak ani to ne, co zřejmě považovala za sukni a z toho jí vyčnívaly obtloustlé třesoucí se stehna, do kterých se ten stahovací kus látky ještě pořádně zaříznul… tak takhle ne…

Mini ano, u holek, které mají za prvé soudnost, za druhé na to věk a v přijatelné míře i postavu, a hlavně zkombinovanou s něčím slušným – tím myslím, když už si teda obléknu mini, tak ne deseticentimetrové podpatky a tričko s výstřihem až k pupíku… kdyby po tomhle chlapi/kluci toužili tak by si zašli do vykřičeného domu…

nic se nemá přehánět… mini tak, aby při sedu nebo dřepu nebylo vidět až do — a kombinaci zbytku oblečení a doplňků taky tak…
do půli stehen, možná o trochu kratší je mini, řekla bych já :)