iceT

Když něco nevím, nemůžu spát, nedám si pokoj, dokud to nezjistím

i kdybych měla hned vstát a třeba i zapnout internet.Většinou se týká,nějakého filmu,když s mladým kukáme na film a nemůžem si vzpomenout na toho či onoho herce,kde jsme ho viděli,a kolikrát se přitom i porafáme,protože znáte chlapy,ti musí mít za každou cenu navrch … ale to jsou maličkosti.

Další odpovědi
mosoj

Jiná odpověď

Nedám pokoj až tam vleze.

bolak

Když něco nevím, trpělivě se vyptávám, postupně sbírám informace, času dost...

Já toho chci vědět tolik, že by to byla troufalost, chtít abyste mi na všechno odpověděli teď hned. Navíc, stejně se ve většině případů odpověď nedozvím, a tak sem rád i za odpověď na něco jinýho, nebo za „asiodpovědi“ jako co si kdo myslí, jak by to asi mohlo být, nebo i za připomínky, proč je má otázka nesmyslná a proč sem vůbec píšu takový hovadiny. Těch dostávám opravdu požehnaně :))

Sůwa

Když něco nevím, trpělivě se vyptávám, postupně sbírám informace, času dost...

Je toho tak strašně moc co nevím, že bych se musela zbláznit, kdybych na všechno hledala odpověď hned. Celý život hledám odpovědi na otázky a mám radost, když je postupně nacházím. Asi nejdůležitější je vůbec si umět ty otázky pokládat…

Matthew

Jiná odpověď

Doplňuji:
Někdy fakt neusnu dokud odpověď nenajdu, nevyhledám si ji někde nebo mi někdo s odpovědí neporadí, ale někdy zase naopak i rychle zapomenu na otázku, takže odpověď není třeba :)

Damiana

Když něco nevím, nejsem líný hned vstát a hledat na netu nebo v knihách

Dost. Asi platí všechny tři poslední odpovědi – až na to spaní. Tak šílená nejsem… 🙂 Ale je fakt, že se mi často stává, že když se do něčeho „zahryznu“, chci to „za každou cenu“ „rozlousknout“ a dotáhnout do konce. Opravdu hned začnu hledat, vyptávat se, telefonovat. Od té doby, co mám iPad – který mám fakt pořád po ruce – je dosažení informací daleko snazší, kdekoli, kdykoli. Výborná věc hlavně pro doplnění znalostí nebo nějakou maličkost, která mi vrtá v hlavě a do několika vteřin znám odpověď – třeba i s fotkou nebo videem. Jsem dost zvídavý člověk a naštěstí mám dost podobně založených přátel, takže diskutovat s tou mojí bandou, když se sejdeme (nebo i „po kouskách“:-), to je paráda.:-)
Lituji ty, kteří mávnou rukou, mě by to nebavilo.

pizlicka

Když něco nevím, nemůžu spát, nedám si pokoj, dokud to nezjistím

hlavne nesnasim zahady.kdyz vim,ze neco nesedí,a pritom vim,ze to den pred tim sedelo,nedam pokoj,dokud nezjistim,jak to je.a vzdy na to prijdu.

pusinka50

Když něco nevím, nejsem líný hned vstát a hledat na netu nebo v knihách

… a nedám pokoj, dokud to nenajdu, nepřečtu si tom či se s někým neporadím

anonym

Když něco nevím, trpělivě se vyptávám, postupně sbírám informace, času dost...

Doplňuji:
jak se říká, žárlivá ženská dokáže provést pátrání lépe než FBI xD v mém případě by to znělo tak, že zvědavá ženská…atd xD Jsem hodně zvědavá a když je něco, co chci najít nebo zjistit, nedám si pokoj, dokud to nenajdu, ať to trvá třeba roky. Nikam s tím nezpěchám, vím, že jednou se odpověd najde. Občas když něco nenajdu nebo nepochopím, nechám to být, a vrátím se k tomu třeba později, i za pár let, když chytím druhý dech a nebo to na mě bafne, když to nehledám a nečekám :)

huxa

Když něco nevím, nemůžu spát, nedám si pokoj, dokud to nezjistím

zzzzz

Když něco nevím, nejsem líný hned vstát a hledat na netu nebo v knihách

Jsem člověk zvídavý. 🙂

radce

Když něco nevím, nemůžu spát, nedám si pokoj, dokud to nezjistím

terry

Jiná odpověď

Doplňuji:
Podle toho, jak moc je odpověď důležitá a jak moc ji potřebuji.

Kamionacka09

Když něco nevím, nemůžu spát, nedám si pokoj, dokud to nezjistím

No nekdy je to az nutkavej pocit.