Marty Koller

Jak moc jsou striptérky tancující u tyče milé holky? Mají rádi peníze?

Odpovědi
Arne1

Nšjak nechápu. Napřed se ptáš na holky a ve druhé větě na chlapy.

dubraro

Jsou to holky jako každé jiné, někdy milé, jindy protivné.
Každá holka má ráda peníze, bez ohledu na to, jestli někde tančí.

Striptýz a tanec u tyče jsou rozdílné obory. Navíc tanec u tyče existuje jednak jako erotické představení, jednak jako sportovní (gymnastická) disciplína.

Kelt

Nauč se používat správně koncovky mužského a ženského rodu při časování sloves. Za prvé. Prodavačky, striptérky, doktorky, ty všechny mohou být milé. Každý nebo každá má své starosti. Někdy je to v pohodě a jindy je špatný den. A peníze má rád asi každý, je to odměna za práci.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.