orestez

Jak moc jídlo souvisí s myčkou na nádobí?

Když se máma vrátila večer dom tak se všech ptala jestli jsme jedli. Jasně že ne. Jedli venku. Tak začla vyhrožovat. Že prý pokud nebudeme jíst tak tu myčku na nádobí prodá a budem hlady. Jíte taky v myčce?

Nejlepší odpověď
Kepler

To už tak mámy kecají, je jim líto, že šlo o nevyužitou investici, protože doma nemusí moc vařit, tedy ani nic umývat. Mně osobně přijde myčka jako nesmysl. Můžete jíst klidně dál i venku, ale kdyby jste se náhodou najedli i doma, pak si své nádobí taky umyjte ručně (a rychleji). Nebo to šoupěněte všechno do prádelního koše, dejte na balkón a počkejte na pořádný slejvák. Je to velmi ekologické. 🙂

Další odpovědi
Drap

Ne, nejím. Myčka už je prodaná.

aliendrone

Nevěř tomu, jsou 3 věci, kterých se žena nevzdá ani náhodou. Automatická pračka, myčkana nádobí a napařovací žehlička. Ne že by to bez nich nešlo, ale kdo pamatuje a zažil, tak ví svoje. :)

Jiří Bohumil

Když doma nejíš, nešpiníš nádobí a myčka je na nic.
A pokud není větší rodina, je myčka opravdu na nic.
Dva hrnce, dva talíře a příbory od oběda je ekonomičtější a rychlejší opláchnout ve dřezu.
Jinak znám i případy, kde nádobí postupně skladují v myčce třeba 3 dny, aby byla myčka plná a to pak pěkně i „zavání“. A tak to pak, před vložením do myčky, „předpláchnou“ a to už je pěkná blbost. Ne?

ivzez

Že byste naznal odpověď?
Nebudete-li doma jíst, nebude potřeba mýt nádobí.

K odpovědi Aliendrone:
Myčka na nádobí ani napařovací žehlička mi domů nesmí.
Z uvedeného používám jen pračku…