FlAsh_7

Jak moc je v ČR rozšířené tzv. freelancerství?

Odpovědi
Drap

přiměřeně možnostem

Schluker

Takze se ptas, kolik je zivnostniku? Tak kdyz nekamaradis s googlem tak tady je treba jeden odkaz:

https://www.bu­sinessinfo.cz/clan­ky/pocet-zivnostniku-zacal-klesat-registrovano-jich-je-pres-dva-miliony-aktivnich-ale-jen-polovina/

Rokio

Já jsem freelancer. Jsem na volné noze. Jsem nezávislý na příjmu z práce.

Jinak souhlasím s Drapem.

DoTazatel

Podle mě fakt hodně a to nejen v Česku, ale všude po světě. Čísla ani procento ti neřeknu ani nevím jestli taková statistika existuje (asi jo – měla by), ale tohle bylo vždycky hojně zastoupené (dnes je sice v módě tomu říkat freelancer, ale něco takového existuje už hodně dlouho) a obzvlášť dnes v době internetu to bude ještě mnohem rozšířenější. I kdybychom pominuli internet a tady ty nepočítali, tak i těch ostatních bude habaděj.