Marty Koller

Jak moc je to velké riziko přihlásit se dobrovolně do války?

Nejlepší odpověď
autacek

Čeští vojáci tam jezdí za vidinou vydělat si peníze. Pravda, oficiálně to žoldáci nejsou, jezdí tam z vyšších pohnutek šírit po světě lásku a mír, vyvézt demomracii západního typu Ono sedět celej život v kasárnách a brát nadprůměrný plat zelenejm mozkům s touhou zabíjet, nevážíc si vlastního života, ke štěstí a zbohatnutí nestačí.

Další odpovědi
elkon

Dobrovolně jde do války jen magor, kterému nezáleží na životě.

dubraro

Větší, než žít v míru.

aliendrone

Primárně jde o to, čemu říkáš „válka“. A pak je tu spousta dalších kritérií, jako způsob nasazení apod. Je ti snad jasné,m že kuchař je na tom ohledně vlastní bezpečnosti zpravidla poněkud lépe, než třeba průzkumnik. :)

Kelt

Přihlásit se můžeš, to riziko není, ale horší je postupovat se zbraní neznámým terénem a očekávat každou minutu zásah, šlápnutí na minu a pod.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.