Klára K.

Jak moc je šlehačková dieta funkční?

Někdo mi říkal o tzv. šlehačkové dietě, kdy jde o to, že jíte jenom šlehačku, která vám naplní žaludek vzduchem, takže se budete cítit najezení. Prý se takové diety v minulosti opravdu praktikovaly! Samozřejmě, že je to blbost, člověk nemůže vyžít jen ze šlehačky, ve které je taky tuk, ale zajímalo by mě, do jaké míry je ta dieta účinná? Zkoušel ji někdo? A myslíte si, že by se na takovém principu opravdu dalo zhubnout?

Tak jsem si pročetla odpovědi a koukám, koukám, asi jsem se špatně vyjádřila, ale já si také nemyslím, že je tato dieta v něčem dobrá, nechci ji na sobě používat, šlehačka je nezdravá, a tak dále. Přijde mi, že většina z vás to hned začala směřovat na mě, jako bych se zde ptala, jestli to mám praktikovat JÁ. Takže předpokládá, že můj slovosled nebyl zcela přesný. Moje otázka se týkala toho, že v minulosti se tahle dieta používala, tak přece musela mít (alespoň ze začátku) nějaký pozitivní účinek, jinak by to lidi nepraktikovali, ne snad?
Doufám, že z toho pochopíte, co mám na mysli, a pokud se vám původní otázka zdála nepochopitelná, tak se omlouvám, ale příště sem prosím ty mírně agresivní odpovědi nedávejte. :)

Nejlepší odpověď
mosoj

Někdo by potřeboval našlehat.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Kláro je to blbost, nemůže to fungovat, tělo by tuk uložilo, takže efekt by byl opačný.
Lepší je dieta zeleninová:-) Láduješ je kolik chceš a věř, že při ni zhubne i lenoch, jen mu to půjde pomaleji.

anonym

Tyj si fakt tlustá,že takovej nesmysl bys akceptovala sama na sobě?
Nevěř pí…vinám,co se kde píšou,
Já zkoušel pivní,ta azbírá,pokud nevěříš,tak dojeď,
předvedu ti osobně.
Kdo víc ,tím, víc......

terry

Žaludek se naplní vzduchem???
Ta šlehačka se rozteče, než dojde do žaludku. A co ten tuk, co obsahuje?
Jak dlouho to praktikovat, to ten někdo neříkal?
Nehledě na 0 výživovou hodnotu.
Je potřeba se na takový blábol vůbec ptát?