Jak moc je průměrně dítě samostatné ve 14 letech?

Nejlepší odpověď
Damiana

Jak které a jak kde. Mě osobně ale přijde, podle chování některých (!) v tomto věku, že jsou všechno možné, jen už ne děti.

Další odpovědi
Drap

Někdo téměř uplně, ovšem bez zkušeností a patřičného rozhledu a někteří jedinci nejsou ještě samostatní ani ve třiceti

štamgast

Tak půl na půl, těžko říct, průměrné je dost široký pojem.

Theress

14 leté dítě už by mohlo být vcelku samostatné. Jistě, není tím myšleno nezávislé. Bydlení, stravu, peníze… bude ještě nějaký ten pátek potřebovat z jiných zdrojů než z vlastních. Ale v ohledu zařiď si, kup si, zatelefonuj si, dojdi si tam nebo tam.. By mělo být určitě samostatné.Copak řešíte? :D