Elixír

Jak moc je pravděpodobné, že se vize vyplní?

Měl jsem experimentální vizi budoucího prožitku a rád bych věděl, jak moc a jak často se vize splní!

Nejlepší odpověď
led

Záleží od pravdepodobnosti spojenia vizie s realitou a časovej, pripadne inej vzdialenosti vízie od súčasnosti.
Napríklad stredoveká vízia o príchode človeka na Mesiac, vznášania sa telies ťažších ako vzduch, vzájomná okamžitá komunikácia 2 i viac ľudí nezávisle na vzdialenosti,… tieto vízie fantastov a básnikov sa už splnili

Další odpovědi
Cenobita

Jaká je pravděpodobnost to nevím, ale pravděpodobnosti jde i napomoci, třeba vize na zbohatnutí se dá ovlivnit tím, že:

  1. budeš chodit do práce (nejmenší účinnost, ale jistota)
  2. budeš obcovat s Fortunou a budeš hrát nějakou loterii (malá pravděpodobnost)
  3. budeš se ubírat ilegálními cestičkami, pak ovšem riskuješ vězení

Vize se zhmotní, ale také se může zhroutit.

Kepler

Trochu zvláštní otázka, vůbec netuším o jakou vizi se jedná. Jsou vize, které jsou splnitelné bez větší námahy i takové, které se splnit nedají vůbec.