tomas123567

Jak moc je odolný Sony Xperia Z vůči vodě (hloubka atd.)?

předem děkuji za odpověď. 🙂
Doplňuji:
Všem moc děkuji za odpovědi … Moc my pomohly 🙂

Nejlepší odpověď
Beer4Real

do 1 m hloubky po dobu max. 30 minut.

Další odpovědi
anonym

Výrobce udává ochranu IP57 – co to znamená si počti třeba tady – http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Stu­peň_krytí (může se ti to hodit i pro další případy)…
😉

Minimálně půl litru piva vydrží. http://goo.gl/JLJBzf :D

arygnoc

čo odolnosť, to ešte by šlo, ale aký je príjem signálu?

a dalo by sa vôbec pod vodou telefonovať? ja sa totiž pod vodou neviem ani nadýchnuť …

ale človek rozumný (homo sapiens) asi ani nebude skúšať, koľko pod vodou telefón vydrží, však?, t. j. dáva si pozor, aby mu do vody nespadol pri prekonávaní niagarských vodopádov rogalom, prípadne pri splavovaní amazonky.
ak nepočítam pripitomé stávky homo alcoholicus.
a do vane si homo sapiens predsa telefón neberie, však. alebo sa mýlim?

tudíž – aký význam má nie iba otázka, ale i odpovede?
pretože iba blbec bude brať mobil pod vodu (nemožno telefonovať a signál tiež nie je, včítane wi-fi), takže …

:-Q