cyklista

Jak moc je k ničemu 30 let odstavená vytopená Jawa Mustang?

Zdravím,
mám možnost mít zadarmo Jawu 50/23 Mustang, která byla po povodni 30 let odstavena. Je to i zadarmo drahé? Co bude potřeba udělat? Plechy by měly být v pořádku.

Nejlepší odpověď
gecco

Pokud zadarmo, máš cca 50 kilo k odevzdání do šrotu…
😉
´Renovace´ takového stroje je k ničemu – když si spočítáš cenu ND (nepočítám práci) potřebných k opravě, zjistíš, že koupě funkčního stroje je levnější…
___
BTW – takřka totožná otázka – https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vytopeny-motor-jawa-50

Další odpovědi
Drap

Pokud ovšem renovuješ, bude to už veterán, u kterého cena podstatně naroste.

cukrar

cyklisto, že Vám o zde radí stejně, jako na jiné poradně?

led

Ak chcete veterána, nedbajte na smiech závistlivcov.
Pokiaľ si pamätám (keď odmyslím cukor v nádrži od neprajníka), bol to spoľahlivý stroj, ak sa nikam neponáhľate.
Treba si to premyslieť, hlavne, čo sa týka dostupnosti náhradných dielov. Po renovácii, ak chcete s týmto veteránom jazdiť, musíte ísť na STK.

Emefej

Jo, i zadarmo je to drahé.

Dafík

Nesmysl házet cokoliv co se týče motocyklů, do šrotu. Renovace se vždy vyplatí!!! Nevěřte pochybovačům!!!