Jak moc je blbý nápad, že by cesty opilců na záchytku platila hospoda nebo obchod, který prodal alkohol?

Inspiroval mě článek:
http://kladen­sky.denik.cz/zpra­vy_region/opi­lec20120113.html

Nejlepší odpověď
Drap

Dost blbej nápad, to by taky třeba hospody musely platit operace žlučníku, pokud by u nich pacient jedl.
A jakým způsobem by se třeba prokazovalo , odkud alkohol je ?

Další odpovědi
iceT

Když je jeden prase a neví kdy má dost,že potřebuje záchytku,tak ať si to ožrala platí sám.Když může utratit prachy za chlast,tak může utratit taky za pomoc.Vždyť se tam vyspí,ještě dostane nějaký oblbace,aby z něj alkohol rychlejc vyprchal,protože jinak ho ráno nepustí,pokud ještě nadýchá.

lukas.zmizik

s takovou by brzo hospody pozaviraly a to by se nam nelibilo…

proc by mel slusny clovek platit za ty, co se neumi mit pod kontrolou?

jendahun

Myslím si,že to je velice dobrý nápad.Několikrát jsem viděl,že se nalévalo silně podnapilým.Jenomže zase by nám to hospodští naúčtovali do cen za pivo.