Lgee

Jak moc je běžná průměrná země ovlivňována cizími mocnostmi?

Jak velký vliv mají na průměrnou zemi cizí mocnosti?

Nejlepší odpověď
Drap

Je ovlivňována přiměřeně

Další odpovědi
elkon

Tak, jak jim dovolí.

Jiří Bohumil

Podle toho, jací jí vládnou politikové.

zjentek

Například Indie nijak. 🤷‍♂️ V zaslepenosti Washingtonem (a trošku i V. Putinem- ovšem kvůli Washingtonu) si ani nevšimneme, kdy a jak nás vlastně převálcovala.

Darcy

definuj průměrnou zemi…

Mám pocit že export americké „demokracie“ a Brůselský libtardizmus se cpou všude a tahají dolů vodou celý svět, kousek po kousku.
Člověk by se snad raději vrátil do Kanady a žil 8 měsíců v šeru a vlhku, než koukal jak mi dítě buzeruje ve školce gender pedofil, za vřelé podpory státu a knížek typu „Anička si hladí pipinku“..

Lgee

zjentek – jak nijak? týká se to každého státu některého více, některého méně.