Lgee

Jak moc dokáže konturování obličeje změnit člověka?

Dokáže ho kompletne předělat či ho změnit natolik že nepůjde poznat? Pozn. Mám na mysli běžné konturování či těžké konturování nikoliv např. Umělecké.

Nejlepší odpověď
Malvína

To jako vážně budeme stále číst dotazy tohoto typu? 😁 Co to konturování provést na sobě samotném? Videí s návodem je hafo a nás ušetříš stále dokola opakujících se dotazů na tohle téma.

Další odpovědi
rrihamirek1

to tu dlouho nebylo…

Lgee

Malvína – nevidím že by to Holku úplně změnilo.

Malvína

Tak nač ten dotaz? Teď sis odpověděl sám.

Lgee

Sem z toho zmatený

Lgee

Ale jeden člověk na webu debaty.net mi to tvrdí, a argumentuje dobře.

Lgee

Ale je to skutečně vrchol normálního ci profesionální­ho užití?